تولید محتوا

آیا تا به حال عبارت “محتوا پادشاه است” را شنیده اید؟ اگرچه تولید محتوا فقط راهی برای جدا شدن از رقبا بود، اما اکنون برای هر کسب و کار به یک ضرورت تبدیل شده است. تولید محتوا در قلب موفقیت ترین کسب و کار های آنلاین قرار دارد. در پشت هر برند موفق یک محتوای ارزشمند و مرتبط وجود دارد که با مخاطبان ارتباط دارد. وبسایت هایی که به طور مداوم محتوای جدید، ارزشمند، به روز و اصلی را تولید می کنند، باید شاهد افزایش مداوم در جستجوی ارگانیک و موقعیت بهتر در نتایج موتور جستجو باشند. وبلاگ نویسی برای کسب و کار یک روش عالی برای هدایت ترافیک به وبسایت شما است.

محتوا هسته اصلی برند شماست

طراحی وبسایت، عکس ها، فونت ها و رنگ های شما بخش بزرگی از برند شما را تشکیل می دهند. اما محتوا چیزی است که باعث می شود مردم برای ارتباطات با شما عمل کنند.
بازاریابی بصری(Visual Marketing) را به عنوان اولین برداشت و بازاریابی محتوا(Content Marketing) به عنوان تصور ماندگار فرض کنید. گفتن داستان برند شما همان چیزی است که وفاداری را ایجاد می کند و برای گفتن داستان برند خود، باید از کلمات استفاده کنید.
محتوای تصویری پیام را کامل به مخاطب نمی رساند. بطور مثال اگر یک سایت آموزش تمرینات بدنسازی، عکسی از یک حرکت را در سایت قرار دهد، به افراد کمک می کند تا بفهمند دقیقا چه حرکتی در حال انجام است؟

محتوا شما را به مخاطب هدفتان وصل می کند

وب سایت شما به عنوان جبهه ی برند شما عمل می کند و در آنجا یک کار انجام می شود – به افراد مناسب درباره ی کارهایی که می کنید بگویید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. عناصر زیادی وجود دارد که به تحقق این امر کمک می کنند، اما محتوا در هر جنبه ای از فرآیند دخیل است.

بیایید نگاهی به برخی از راه هایی که محتوا می تواند به ایجاد روابط با مخاطبان شما کمک کند، نگاهی بیندازیم:

هر پست وبلاگ می تواند یک داستان شخصی داشته باشد، بنابراین در حالی که در حال آموزش این مطالب هستید، با آنها ارتباط هم ایجاد می کنید.

اگر در مورد چیزی بنویسید که برای مخاطبان شما چالش برانگیز است و نشان دهید که آن را می فهمید، مخاطب شما حس می کند که می تواند با شما در ارتباط باشد.

محتوا به شما این امکان را می دهد تا از صدای شخصی خود استفاده کنید تا آنچه را که در مورد برند شما خاص است و چه چیزی شما را متفاوت می کند به اشتراک بگذارید.

محتوا یک راه مطمئن برای افزایش ترافیک شما است

هیچ کاربری نمی تواند وبسایتی که فقط شامل چندین عکس می شود را تحمل کند. کاربر نیاز دارد تا اطلاعاتی درباره ی این عکس ها بخواند.

بعضی افراد می خواهند مهارت های عکاسی و طراحی خود را نشان دهند و با اینکه مهارت های خارق العاده ای دارند، اما یک مشکل وجود دارد. در حالی که شما برای تأثیرگذاری خواننده خود می نویسید، چیز دیگری نیز وجود دارد که می خواهید برای تحت تأثیر قرار دادن آن استفاده کنید: موتورهای جستجو.

موضوعات زیادی برای نوشتن پست وبلاگ وجود دارد، مهم است که اطمینان حاصل کنیم که همه جنبه ها را در نظر می گیریم، از عناوین و زیرعنوان ها گرفته تا جمله بندی و طول پاراگراف.

تولید محتوا